אודות

סיון מיזן 

בן 40, נשוי לגלית ואב ליובל, תמר וירדן.

האהבה שלי לעץ החלה לפני יותר מ 15 שנה. באותה תקופה למדתי לתואר ראשון בקרימינולוגיה באוניברסיטת בר אילן ובניתי לעצמי את כל הרהיטים בבית ששכרתי.
עם סיום התואר, עבדתי מספר שנים בכל מיני תחומים, כשהנגרות לאורך כל הדרך היתה התחביב העיקרי שלי.

השינוי הגיע קצת אחרי שפגשתי את גלית (שלימים תהפוך להיות אשתי). היא זו שעודדה אותי להגשים את החלום ולהפוך את התחביב למקצוע. כך התגלגלתי לנגריה הראשונה ואז עוד אחת ועוד אחת… רכשתי המון ניסיון וידע. קראתי ספרים, עשיתי קורסים. הייתי טוטאלי.

כעבור מספר שנים כשכיר החלטתי לפנות לדרך עצמאית. הגשמתי חלום והקמתי את סיון הנגר
פתיחת הנגריה הייתה הגשמת חלום מבחינתי. אני חי ונושם נגרות, לומד ודואג להתפתח כל הזמן ונהנה יום יום מהיצירה. 

אני גאה בנגריה שהקמתי, בלקוחותיי המרוצים ובעיקר בצוות המדהים שלי שנותנים גם הם את הנשמה יום יום..

מזמין אתכם להתרשם מהיצירות שלנו, לשוחח איתי ולבוא לבקר… 

צוות הנגריה

ג'ודה חדד | נגר מקצועי כבר יותר מארבעים שנה. עסק בנגרות בניין, נגרות חוץ ונגרות פנים בארץ, בארה"ב ובקנדה. הוא בעל ידע רחב מאוד, ניסיון עשיר ולב זהב. השילוב של שלושת אלה מאפשר לנו להתמודד יחד עם אתגרים, למצוא פתרונות יצירתיים ותמיד ליצור בהנאה.

ליאור חנניה | רווק בן 31, הגיע אלינו ישר מחיל האויר, ללא רקע קודם בתחום. ליאור למד במהירות את רזי המקצוע ומתאפיין בעבודה דייקנית עד מאוד. ליאור בחור יסודי וחרוץ בעל שלווה פנימית, סבלנות וחיוך תמידי על הפנים

סלבה פרוחוצקי | סלבה התחיל את דרכו כנגר ב1991.  28 שנה בתחום נגרות פנים ציידו את סלבה במקצועיות, ראייה כוללת ויכולות גבוהות. סלבה ניחן בעין חדה, שלוות נפש ואישיות מיוחדת ותמיד נעים לעבוד לצידו

יובל מיזן | נסיך בן 9, עוזר הנגר הפרטי שלי. ילד מוכשר, מלא מרץ ותמיד רוצה לעזור לאבא. יובל בעיקר אחראי לתת לי חיבוק ונשיקה כל בוקר ולמלא אותי באנרגיה טובה לכל היום.