בית פרטי במושב היוגב

פרויקט יוקרתי ומתוחכם, שיש בו גם וגם: מטבח בסגנון כפרי אל מול ארונות רחצה מודרניים, צבעוניות מונוכרומטית קרה של שחור-לבן-אפור אל מול חמימות של עץ טבעי ונגיעות מוזהבות. הכל משתלב בצורה מושלמת, ובכל חללי הבית מככבים פרטי הנגרות שיצרנו באהבה >>

למטבח המרווח נבחר סגנון עיצוב כפרי, עם חזיתות בגימור צבע בגוון אפור בהיר, ומסגרת כפרית היקפית. על הקיר המרכזי שתי יחידות ארון עם זכוכית סבתא, ואילו הקיר שמתחת למדרגות נוצל במלואו לטובת ארונות אחסון ומזווה. במרכז המטבח אי בגימור צבע בגוון אפור כהה, ומשטח עליון מאגוז אמריקאי.
לחדר הרחצה של ההורים נבנה ארון ייחודי בסגנון מודרני בעל חזיתות מחורצות מאלון גושני, תאי אחסון קטנים מימין, ומדף תחתון פתוח.
ארון חדר הרחצה של הילדים עוצב גם הוא בסגנון מודרני, עם חזיתות בגימור צבע לבן וידיות אינטגרליות, משטח עליון מעץ אלון, ומדף תחתון מחורץ. גם בשירותי האורחים נבנה ארון כיור בסגנון מודרני, עם אזור אחסון גדול ומרווח.
במסדרון שלצד המדרגות נבנה ארון קיר בגימור צבע בגוון אפור, במראה נקי וידיות אינטגרליות, וממולו ארון אחסון מתחת למדרגות.
אל קומת הגלריה מובילות מדרגות מאלון גושני מבוקע, ואת המעקה תוחם חיפוי אלון תואם. בחדר השינה של ההורים תוכנן חדר ארונות מרווח, בעל חזיתות בגימור צבע לבן, וידיות חיצוניות מעץ אלון.
בחדר הכביסה נבנה ארון שירות ואחסון ומעליו יחידת מדפים תלויה.

עיצוב פנים וסטיילינג: לימור כהן // צילום: עידן מעוז